התחתנתם עכשיו ואתם מתלבטים איך לנהל את החיים הכלכליים המשותפים שלכם?

הגיע הזמן לדעת

 

אתם נמצאים בנקודת זמן בה עד כה ניהלתם את החיים הכלכליים שלכם בנפרד אבל מהיום הגיע הזמן להתקדם ולהבין איך אתם יכולים להתנהל כלכלית ביחד, עד כה הצלחתם להתנהל לבד די טוב אבל שזה שני אנשים זה הוצאות שונות זה מטרות שונות ובעיקר עבודה שונה כי מעכשיו זה ביחד !

בסוף אתם נמצאים בפתחה של דרך חדשה מיוחדת ומשותפת שרק אתם תקבעו איך היא תראה , במידה ותמשיכו בחייכם בלי לבצע שינויים כלכליים משמעותיים אתם תמצאו את עצמכם מהר מאוד בתקופה מאתגרת כלכלית מהסיבה שאנחנו נמצאים בתקופה שעליית הריבית מייקרת את האשראי הצרכני , מחירי הדלק, המזון ומוצרי הצריכה הבסיסיים עולים .

וכל אלה שוחקים את יכולת הקניה של משק הבית המשותף שלכם 

לכן כאן נכנסת החשיבות במלווה פיננסי ממוקד לנשואיים טריים אשר יכול לספק לכם שירותים יקרי ערך שיכולים לעזור לכם לצאת לחיים כלכלים משותפים שיובלו אתכם להשגת יעדיכם הכלכליים (דירה , קרקע כלכלית לילדים , חופשות , רכבים חדשים) 

הגעתם למצב שאתם
מדחיקים את השיח הכלכלי ?

הגיע הזמן שלכם לעשות שינוי ולהתחיל לקחת אחראיות על העתיד הכלכלי שלכם.

אם אתם נמצאים בעמוד הזה סביר להניח שאתם חווים את אחד הדברים הבאים:

אתם בדאגה מתמדת שאין לכם מספיק כסף לכסות את ההוצאות והחובות שלכם

אתם לא מצליחים להבין איך למרות שאתם מכניסים יפה ביחד אתם עדיין לא מצליחים לחסוך אפילו שקל אחד

אתם במאבק כדי להשיג את יעדיכם הפיננסיים כגון רכישת בית, חיסכון לפנסיה או פתיחת עסק

אתם מרגישים שהבלגן בכסף פוגע לכם במערכת היחסים

החיים יכולים להראות אחרת

אני מזמין אתכם להיפרד מהבלגן הכלכלי

תמיכה פיננסית היא הפתרון האולטימטיבי לכל צרות הכסף שלכם. אני מבין כמה קשה זה יכול להיות לנהל את הכספים המשותפים שלכם, אבל עם תמיכה פיננסית נכונה אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שאני כאן בשבילכם בכל שלב. תנו לי לעזור לכם לצאת לחיים כלכליים משותפים כדי שתוכלו להשיג את היציבות הפיננסית ואת השקט הנפשי המגיע לכם. 

מה אנחנו הולכים לעשות?

אנחנו הולכים לעבור תהליך שבו נראה את העבר , נסדר את החיים הפיננסים בהווה ונתכנן את העתיד במטרה להחזיר את השליטה לידיים שלנו. בליווי יינתנו כלים וטיפים איך לעשות את הסדר הפיננסי, כיצד לבנות ולנהל תקציב משפחתי מאוזן, לשקף תמונת מצב כלכלית אמיתית, לאמץ הרגלים של צרכנות נבונה ולפתח הרגלי חיסכון והשקעה.

תוכנית פיננסית מותאמת אישית

פיתוח תוכנית פיננסית מותאמת אישית המבוססת על המטרות הספציפיות והיעדים שלכם.

ניהול סיכונים

עזרה בזיהוי סיכונים פוטנציאליים למצב הפיננסי שלכם, כגון תנודות שוק, אינפלציה והוצאות בלתי צפויות, וליצור תוכנית להפחתת סיכונים אלו.

פרספקטיבה אובייקטיבית על מצבכם הפיננסי

מתן פרספקטיבה אובייקטיבית על מצבכם הפיננסי והצעת עצות שאינן מושפעות מרגשות או הטיות.

תוכנית חסכון לילדים

אם יש לכם ילדים בדרך או כבר עכשיו , אוכל לעזור לכם לחסוך לחינוך שלהם ע”י תוכנית שלוקחת בחשבון את העלייה בעלות שכר הלימוד והוצאות אחרות.

01
פגישה ראשונה
- הכרות ואיבחון כלכלי ראשוני
- תיאום ציפיות לתהליך 
- איתור צרכים ומטרות
01
02
פגישה שנייה
- העמקת היכרות 
- איסוף נתונים כלכליים
- מעבר ראשוניי על בניית התקציב 
02
03
פגישה שלישית
- סיום איסוף נתונים
- בניית סדרי עדיפויות 
- איתור תסריטים עתידיים
03
04
פגישה רביעית (לב התהליך)
- מסירת התוכנית הכלכלית והצגתה
- מסירת טכניקות לעמידה בתקציב 
- יציאה לפיילוט
04
05
פגישה חמישית (ואחרונה)
- בקרה 
- שיתוף עובדות ותחושות 
- מעבר התוכנית והשיטה
- מעבר על תרחישיים עתידיים והכנה אליהם
05

בסופו של דבר,

המטרה שלי היא להעניק עבורכם שירותים יקרי ערך שיכולים לעזור לכם לקבל החלטות מושכלות, להישאר על המסלול ולהשיג את היעדים הפיננסיים שלכם

אתם יכולים להיות במקום אחר לגמרי

בעזרת תכנון פיננסי נכון , בקרה חודשית שתתן לנו הבנה על המצב הנוכחי וכמובן בסופו של דבר השקעות כדי להתקדם למטרות הכלכליות שלנו

נעים מאוד

מאור סולומון

יועץ פיננסי ממוקד לנשואים טריים ומלווה השקעות

הכל התחיל ב2020 בשיא הקורונה שהבנתי שיש לי די המון זמן ואין לי יותר מידי מה לעשות איתו , ישבתי וחשבתי מה מעניין אותי שהייתי שמח ללמוד אותו ככלי נוסף לחיים ולהשתמש בו.

החלטתי להתחיל ללמוד עצמאית על כל עולם ההשקעות, רכשתי ומכרתי מניות , התעניינתי בכל עולם מכשירי החיסכון הפינסיונים שהיו לי כבר אז כמה, נכנסתי לכמה השקעות נדלן בחו”ל, האזנתי לפודקאסטים, הלכתי לכנסים והכל כדי ללמוד ולטפטף למוח שלי כמה זה חשוב כדי להתחיל לבצע ההשקעות. 

בשלב מסויים הבנתי שיש לי כאן תקרה וחיפשתי דרך לשבור אותה, הדרך הייתה לבנות לעצמי סביבה מקדמת בתחום הפיננסי שתיקח אותי לשמיים.

הגעתי לקהילה מטורפת שנקראת YNOW הפונה בעיקר לדור ה -Y , ושם הובלתי ערבים על הבר העוסקים בהתנהלות פיננסים נכונה וליווי עסקאות השקעה.

בנקודה הזו החלטתי שאני חייב לפתוח לאנשים את הראש כמו שלי נפתחה הצ’אקרה לעולם הזה ופתחתי לאט לאט את העסק הזה שנקרא Soul Finance ששם בראש סדר העדיפויות שלו לעזור לאנשים בתחום בפיננסי וההשקעות .

לכן יש לנו שתי תוכניות ליווי שהראשונה היא ליווי הכנה כלכלית לחתונה הכולל שני מפגשים פרקטיים והליווי השני נקרא ליווי פיננסי לחיים כלכלים משותפים הכולל חמישה מפגשים.

אני מזמין אתכם להצטרף איתי למסע שנבין ביחד לאן אתם רוצים להגיע בעולם הכלכלי שלכם ונבנה תוכנית כדי לעשות סדר בדברים ולהגיע למטרות הכלכליות שלכם 

לחצו בתפריט האתר על מנת לקבל פרטים על כל תוכניות הליווי שלנו.

שנצא לדרך?

תאמו איתי פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות ונצא לדרך.

דילוג לתוכן